Якось так спонтанно все вийшло, за день до #respublicafest я купив собі плівковий фотоаппарат #nikonfm2 і вирішив відзняти тільки на нього!
Я купив всі плівки, які знайшов в Кам'янці-Подільському, не мало не багато але їх вийшло 7шт) і 2 з 2005 року прострочені) Але не дивлячись на це я вкладав душу в кожен кадр, бувало так, що між кадрами проходило 1.5год пошуків. І самі цікаві моменти відбувались коли вже сонце зайшло і знімати з рук було неможливо, але вірив своїм силам і знімав 1/15, 1/8 ;)) Це так цікаво коли затримуєш дихання, наводиш різкість і натискаєш на кнопку в значний для твоєї душі та переживань момент і добавляєш ще одну надію, що все вдалось) Надія яка через 10-15 днів дасть плоди;)) 
ТА ще за довго до того, як отримав відскановану плівку, я думав як би це цікаво описати фестиваль Республіка. Але все ж таки мої фото покажуть більше! Чисто від себе скажу про фестиваль- Це просто неймовірно позитивна та сповнена добрими людьми атмосфера! Це не просто концерт, де ти прийшов послухати музику чи потанцювати! Це той момент, коли ти можеш без всіляких сумнівів та перепон розпочати з будь-ким розмову, познайомитись, подружитись, провести час як забажаєш! Всі люди відкриті, відверті і унікальні! Цей фестиваль відкриває людей...